Увага! 25 березня завершилася реєстрація на ЗНО-2019. До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань. Бажаємо успіхів майбутнім абітурієнтам!

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2019

  Основна сесія

21 травня

 

Математика

 

 

23 травня

 

 

Українська мова і література

 

27 травня

 

Іспанська, німецька, французька мови

 

 

28 травня

 

 

Англійська мова

 

 

30 травня

 

 

Фізика

 

 

04 червня

 

 

 Історія України

 

 

06 червня

 

 

Біологія

 

 

11 червня

 

 

Географія

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з математики

   12 червня 2015 року відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з математики, в якому взяли участь 2924 абітурієнтів із 3621 зареєстрованих (не з’явилося 697), явка учасників становить 80,8%. З них 2524 писали базовий рівень і 400 учасників поглиблений рівень.

   Проводилось зовнішнє незалежне оцінювання на базі 16 навчальних закладів. До проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики було залучено 585 осіб. За проведенням зовнішнього незалежного оцінювання слідкувало 8 громадських спостерігачів.

   В усіх пунктах зовнішнього незалежного оцінювання працівниками Державної служби охорони за допомогою металодетектора здійснювався контроль за дотриманням вимог, щодо дотримання абітурієнтами вимог не мати при собі засобів зв’язку, зчитування, передачі, обробки, збереження та відтворення інформації.  В зв’язку з порушенням проведення процедури зовнішнього незалежного оцінювання 3 абітурієнта було позбавлено можливості завершити ЗНО.

   Порушень процедури  проведення ЗНО з боку персоналу пунктів ЗНО не зафіксовано.