Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Інструктивно-методичний семінар «Методико-технологічне забезпечення проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році»

 

   18 лютого 2016 року відбувся інструктивно-методичний семінар для відповідальних за організацію ЗНО відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад та відповідальних за пункти проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Кіровоградській області «Методико-технологічне забезпечення проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році».

 

 

   У заході взяли участь працівники ОРЦОЯО, співробітники обласного навчально-методичного центру сучасних технологій оцінювання якості освіти, відповідальні за організацію ЗНО відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад та відповідальні за пункти проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Кіровоградської області.

 

 

   Заступник директора ОРЦОЯО Ремез Н.Д. наголосила на особливостях організації роботи пункту проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році.

 

   

   Наприкінці семінару відбулося практичне заняття-залік.

 

 

   Усі учасники семінару отримали інформаційні матеріали щодо проведення пробного  зовнішнього незалежного оцінювання у 2016.