Увага! 2 липня 2018 року розпочнеться додаткова сесія ЗНО!

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2018

  Додаткова сесія

02 липня

 

Українська мова і література

 

 

03 липня

 

 

Математика

 

04 липня

 

Англійська мова

 

 

04 липня

 

 

Іспанська мова

 

 

05 липня

 

 

Біологія

 

 

05 липня

 

 

 Німецька мова

 

 

06 липня

 

 

Історія України

 

 

09 липня

 

 

Географія

 

 

09 липня

 

 

Французька мова

 

 

10 липня

 

 

Фізика

 

 

11 липня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Робота груп експертів з визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року

   Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05 листопада 2015 року № 1143 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 29 жовтня 2015 року № 81 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році», з метою об’єктивного та прозорого визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році 02, 08, 09 квітня 2016 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» працювали регіональні робочі експертні групи, створені при Одеському регіональному центрі оцінювання якості освіти, з питань визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

   До роботи були запрошені експерти з предметів ЗНО:

   українська мова і література:

  1. Нудний В.М., заступник директора з навчально-організаційної діяльності КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»;
  2. Голик Олена Валеріївна, учитель української мови і літератури КЗ «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»;
  3. Дмитрук Віталій Іванович, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Київського національного університету культури і мистецтв;
  4. Рожанчук Інна Валентинівна - учитель української мови та літератури КЗ «Навчально-виховне об’єднання «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» – гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання «Контакт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

   математика:

  1. Яременко Людмила Іванівна - доцент кафедри прикладної математики, статистики та економіки Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;
  2. Ізюмченко Людмила Володимирівна - доцент кафедри математики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;
  3. Курлова Оксана Михайлівна - вчитель математики Первозванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кіровоградської районної ради Кіровоградської області.

   історія України:

  1. Митрофаненко Юрій Станіславович, старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»;
  2. Черткова Наталія Сергіївна, методист науково-методичної лабораторії суспільствознавчих дисциплін КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»;
  3. Котов Ігор Васильович, учитель історії та народознавства загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;
  4. Коляда Світлана Володимирівна, учитель історії та правознавства комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання ліцей – школа – дошкільний навчальний заклад «Вікторія – П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

  географія:

  1. Хлань Людмила Миколаївна, завідувач НМЛ природничо- математичних дисциплін КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»;
  2. Савлук Галина Іванівна,учитель географії Суботцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Знам'янської районної ради Кіровоградської області;
  3. Романова Майя Миколаївна, учитель географії комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання № 25«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, Центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;
  4. Ворона Оксана Володимирівна, учитель географії КЗ «Навчально-виховне об’єднання «Багатопрофільний ліцей-фізико-математична школа-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 – центр дитячої та юнацької творчості «Надія» Кіровоградської міської ради. Кіровоградської області».

  біологія:

  1. Бармак Ірина Миколаївна, заступник директора з навчально-методичної роботи Кіровоградського комунального закладу «Педагогічний ліцей» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;
  2. Яковлєва Надія Богданівна, учитель біології КЗ «Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»;
  3. Павленко Світлана Олександрівна, учитель біології загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради. Кіровоградської області.