Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Результати ЗНО-2017 в Кіровоградській області (статистичні матеріали)

zno2017 logo 150px

Результати ЗНО-2017 в Кіровоградській області (статистичні матеріали)

Завантажити документ

Завантажити PDF версію Оприлюднено результати вступних випробувань до магістратури

rezult diagram

Результати єдиного фахового вступного випробування для вступу до магістратури за спеціальністю «Право» розміщені на інформаційних сторінках вступників (сервіс «Кабінет вступника-магістра»).
Кожен вступник може ознайомитися з порядком переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів блоків «ТЗНПК», «Право», «Англійська мова».

Детальніше...Випускники коледжів та училищ складатимуть ЗНО

ptu З 2018 року державну підсумкову атестацію у формі ЗНО складатимуть випускники професійно-технічних училищ і коледжів. Про це під час прес-конференції, присвяченій результатам зовнішнього оцінювання, повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

Детальніше...УЦОЯО запровадить дворівневе ЗНО з іноземної мови

movy aprobaciya Починаючи з 2018 року Українським центром оцінювання якості освіти буде впроваджено ЗНО з іноземних мов із використанням дворівневих предметних тестів В1 і В2. Тест з іноземної також міститиме новий формат завдань - аудіювання. Про це, під час прес-конференції, повідомив заступник директора УЦОЯО Валерій Бойко.

Детальніше...Відбувся вступний іспит у магістратуру за технологією ЗНО

justicebnw

3 серпня 2017 року було проведено єдине фахове вступне випробування для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право».
Цього дня у фаховому випробуванні взяли участь 194 особи, що становить 95%. В Кіровоградській області діяв 1 пункт в м. Кропивницький на базі Центральноукраїнського національного технічного університету.

Детальніше...