Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Підсумкова нарада «Зовнішнє незалежне оцінювання: підсумки, проблеми, перспективи»

anisimov mini

9 жовтня 2018 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», за участі директора Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, відбулася підсумкова нарада за результатами ЗНО-2018.
На заході були присутні відповідальні за організацію ЗНО органів управління освітою райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ), працівники інституту.

Детальніше...Узагальнені результати ЗНО-2018 (посібник)

rezultaty img

Видання містить матеріали щодо організації й проведення процедури зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році, статистичні дані за результатами зовнішнього незалежного оцінювання та результатів державної підсумкової атестації випускників закладів загальної середньої, вищої освіти І – ІІ рівнів акредитації, закладів професійної (професійно-технічної) освіти Кіровоградської області в розрізі районів, міст, об’єднаних територіальних громад на підставі офіційного звіту Українського центру оцінювання якості освіти.

 

Завантажити посібник можливо за цим посиланнямВідбувся єдиний вступний іспит з іноземних мов у магістратуру за технологією ЗНО

magistratura 11 липня 2018 року було проведено єдиний фаховий вступний іспит з іноземних мов. Його складали вступники до магістратури за спеціальностями «Право», «Міжнародне право» та за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини». 

Детальніше...Відбулося єдине вступне фахове випробування (ЄФВВ) для вступників до магістратури за спеціальностями «Право», «Міжнародне право»

magistratura

13 липня 2018 року проведено єдине вступне фахове випробування (ЄФВВ) для вступників до магістратури за спеціальностями «Право», «Міжнародне право». ЄФВВ передбачає виконання екзаменаційної роботи з 2 блоків тестових завдань

Детальніше...Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з хімії (додаткова сесія)

chem

11 липня 2018 року на базі комунального закладу "Навчально-виховний комплекс "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №26 - дошкільний навчальний заклад - дитячий юнацький центр "Зорецвіт" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з хімії (додаткова сесія).
Явка склала 100%.
Порушень з боку персоналу та учасників ЗНО не виявлено.