Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Семінар-нарада «Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році. Проведення ДПА в формі ЗНО у ВНЗ І-ІІ р. а. та професійно-технічних навчальних закладах»

   01 листопада 2017 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбулася семінар-нарада для керівників (заступників керівників) професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за участю працівників Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти та КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського».

 

foto1


   В ході семінару-наради директор ОРЦОЯО Анісімов А.Ю. окреслив особливості проведення ЗНО-2018.

 

foto2


   Заступник директора ОРЦОЯО Ремез Н.Д. у своєму виступі звернула увагу на нормативно-правове забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році та ДПА у формі ЗНО у професійно-технічних навчальних закладах та вищих навчальних закладах І-ІІ р.а.

 

foto3


   Особливості роботи з сайтами Українського центру оцінювання якості освіти, Одеського регіонального центру якості освіти, зокрема, роботу сервісу «Заклади освіти» висвітила начальник інформаційно-технічного відділу ОРЦОЯО Ткаченко Світлана Володимирівна.

 

foto4


   Підсумки наради-семінару підвели Голодюк Лариса Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора з науково-методичної діяльності КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» та Корж Любов Федорівна, завідувач обласного навчально-методичного центру сучасних технологій оцінювання якості освіти.

 

foto5

   

   Матеріали семінару (презентація) можливо завантажити за цим посиланням