Увага! 21 травня відбудеться ЗНО з математики, 23 травня - з української мови та літератури, 27 травня - з іспанської, німецької та французької мов, 28 травня - з англійської мови, 30 травня - з фізики, 04 червня - з історії України, 06 червня - з біології, 11 червня - з географії, 13 червня - з хімії

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2019

  Основна сесія

21 травня

 

Математика

 

 

23 травня

 

 

Українська мова і література

 

27 травня

 

Іспанська, німецька, французька мови

 

 

28 травня

 

 

Англійська мова

 

 

30 травня

 

 

Фізика

 

 

04 червня

 

 

 Історія України

 

 

06 червня

 

 

Біологія

 

 

11 червня

 

 

Географія

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Визначено пороговий бал «склав/не склав» з української мови і літератури, математики, біології, англійської та інших іноземних мов

14 червня 2018 року в Українському центрі оцінювання якості освіти відбулося засідання експертної комісії щодо визначення порога «склав/не склав». Пороговий бал «склав/не склав» визначено для тестів з української мови і літератури, математики, біології, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

porogovy bal zno2018 ucojao

Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з української мови і літератури, що відповідає 23 тестовим балам, з математики –10 тестових балів, з біології – 22, з англійської, німецької, французької, іспанської мов – 19.

Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з названих нижче предметів, поріг «склав/не склав» подолали:

   - з української мови і літератури 86 % осіб;

   - з математики 81 %;

   - з біології 92 %;

   - з англійської мови 87 %;

   - з німецької 82 %;

   - з французької 86 %;

   - з іспанської 88 % (за даними УЦОЯО).


Результати зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів розміщено на інформаційних сторінках абітурієнтів. Керівники навчальних закладів у відповідному розділі «Керівникам навчальних закладів» отримають відомості результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Учасники ЗНО поточного року зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей з української мови і літератури, математики, біології, англійської, німецької, французької, іспанської мов буде розміщено на інформаційних сторінках учасників 16 червня.