Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Визначено пороговий бал «склав/не склав» з української мови і літератури, математики, біології, англійської та інших іноземних мов

14 червня 2018 року в Українському центрі оцінювання якості освіти відбулося засідання експертної комісії щодо визначення порога «склав/не склав». Пороговий бал «склав/не склав» визначено для тестів з української мови і літератури, математики, біології, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

porogovy bal zno2018 ucojao

Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з української мови і літератури, що відповідає 23 тестовим балам, з математики –10 тестових балів, з біології – 22, з англійської, німецької, французької, іспанської мов – 19.

Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з названих нижче предметів, поріг «склав/не склав» подолали:

   - з української мови і літератури 86 % осіб;

   - з математики 81 %;

   - з біології 92 %;

   - з англійської мови 87 %;

   - з німецької 82 %;

   - з французької 86 %;

   - з іспанської 88 % (за даними УЦОЯО).


Результати зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів розміщено на інформаційних сторінках абітурієнтів. Керівники навчальних закладів у відповідному розділі «Керівникам навчальних закладів» отримають відомості результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Учасники ЗНО поточного року зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей з української мови і літератури, математики, біології, англійської, німецької, французької, іспанської мов буде розміщено на інформаційних сторінках учасників 16 червня.