Увага! 21 травня відбудеться ЗНО з математики, 23 травня - з української мови та літератури, 27 травня - з іспанської, німецької та французької мов, 28 травня - з англійської мови, 30 травня - з фізики, 04 червня - з історії України, 06 червня - з біології, 11 червня - з географії, 13 червня - з хімії

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2019

  Основна сесія

21 травня

 

Математика

 

 

23 травня

 

 

Українська мова і література

 

27 травня

 

Іспанська, німецька, французька мови

 

 

28 травня

 

 

Англійська мова

 

 

30 травня

 

 

Фізика

 

 

04 червня

 

 

 Історія України

 

 

06 червня

 

 

Біологія

 

 

11 червня

 

 

Географія

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Встановлено порогові бали "склав/не склав" з усіх предметів ЗНО-2018

В ході другого засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти щодо визначення порога «склав/не склав» встановлено порогові бали з 4-х предметів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року: з історії України, географії, фізики та хімії.

Члени експертної комісії ухвалили рішення встановити пороговий бал з історії України, що відповідає 26 тестовим балам, з географії — 26, з фізики — 12, з хімії — 15 тестовим балам.

Бланки відповідей з історії України, географії, фізики та хімії розміщені на інформаційних сторінках учасників 21 червня.

porogovy bal ucojao 22.06

За даними УЦОЯО результати зовнішнього незалежного оцінювання із зазначених предметів розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів 21 червня.

Керівникам закладів освіти доступні відомості про результати ДПА, проведеної у формі ЗНО.

З 22 червня 2018 року учасники зможуть роздрукувати інформаційну картку з результатами усіх тестувань. Цей документ, у якому вказано результати ЗНО з усіх предметів, є додатком до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання і подається до приймальних комісій під час вступу.

Нагадуємо, що поштою інформаційна картка не надсилатиметься!