Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури (додаткова сесія)

2 липня 2018 року на базі комунального закладу "Навчально-виховний комплекс "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 – дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр "Зорецвіт" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" в межах додаткової сесії відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. В ньому взяли участь 13 з 15 абітурієнтів. Явка склала 87,6%.

Роботу пункту проведення ЗНО забезпечували 5 залучених педагогічних працівники, 1 уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти та 1 медичний працівник.

В пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання металодетектори не використовувалися. Порушень процедури проведення та проходження ЗНО з боку абітурієнтів та персоналу пункту ЗНО не зафіксовано.

Також 2 липня зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури складали 5 учасників з державної установи «Кропивницька виправна колонія № 6». Явка склала 100%. Порушень процедури проведення не виявлено.