Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада

3 липня 2018 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада “Інструктивно-методичне забезпечення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський рівень) вищої освіти в 2018 році”.

seminar 03.07 photo1

 

seminar 03.07 photo2

У ньому взяли участь працівники ОРЦОЯО, відповідальні та помічники відповідальних за пункти тестування, уповноважені особи УЦОЯО.

У ході семінару-наради розглянуті питання:

  1. Нормативно-правові аспекти організації вступних випробувань для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році. Регламент роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у якому проводяться вступні випробування у 2018 році – Загребельна Олена Миколаївна, завідувач організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО.

  2. Перелік нестандартних ситуацій, що можуть виникнути під час проведення вступних випробувань, та способи їх вирішення – Бутенко Ліна Миколаївна, завідувач лабораторії ЗНО.

  3. Особливості організації діяльності відповідального та помічника відповідального за пункт тестування. Робота з основними документами і матеріалами пункту тестування. Особливості організації діяльності старшого інструктора та інструктора в аудиторії тестування – Загребельна Олена Миколаївна, завідувач організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО.

  4. Особливості організації роботи уповноваженої особи УЦОЯО під час проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році – Бутенко Ліна Миколаївна, завідувач лабораторії ЗНО.