Увага! Графік проведення додаткової сесії ЗНО-2019: 26 червня - математика, 27 червня - німецька мова, 01 липня - французька мова, 02 липня - іспанська мова, 03 липня - українська мова і література, 04 липня - фізика, 05 липня - англійська мова, 08 липня - історія України, 09 липня - біологія, 10 липня - географія, 11 липня - хімія

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2019

  Основна сесія

21 травня

 

Математика

 

 

23 травня

 

 

Українська мова і література

 

27 травня

 

Іспанська, німецька, французька мови

 

 

28 травня

 

 

Англійська мова

 

 

30 травня

 

 

Фізика

 

 

04 червня

 

 

 Історія України

 

 

06 червня

 

 

Біологія

 

 

11 червня

 

 

Географія

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

   Додаткова сесія

26 червня

 

Математика

 

 

27 червня

 

 

Німецька мова

 

01 липня

 

Французька мова

 

 

02 липня

 

 

Іспанська мова

 

 

03 липня

 

 

Українська мова і література

 

04 липня

 

 

 Фізика

 

 

05 липня

 

 

Англійська мова

 

 

08 липня

 

 

Історія України

 

 

09 липня

 

 

Біологія

 

10 липня

 

Географія

 

11 липня

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада

3 липня 2018 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада “Інструктивно-методичне забезпечення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський рівень) вищої освіти в 2018 році”.

seminar 03.07 photo1

 

seminar 03.07 photo2

У ньому взяли участь працівники ОРЦОЯО, відповідальні та помічники відповідальних за пункти тестування, уповноважені особи УЦОЯО.

У ході семінару-наради розглянуті питання:

  1. Нормативно-правові аспекти організації вступних випробувань для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році. Регламент роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у якому проводяться вступні випробування у 2018 році – Загребельна Олена Миколаївна, завідувач організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО.

  2. Перелік нестандартних ситуацій, що можуть виникнути під час проведення вступних випробувань, та способи їх вирішення – Бутенко Ліна Миколаївна, завідувач лабораторії ЗНО.

  3. Особливості організації діяльності відповідального та помічника відповідального за пункт тестування. Робота з основними документами і матеріалами пункту тестування. Особливості організації діяльності старшого інструктора та інструктора в аудиторії тестування – Загребельна Олена Миколаївна, завідувач організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО.

  4. Особливості організації роботи уповноваженої особи УЦОЯО під час проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році – Бутенко Ліна Миколаївна, завідувач лабораторії ЗНО.