Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Відбувся єдиний вступний іспит з іноземних мов у магістратуру за технологією ЗНО

11 липня 2018 року було проведено єдиний фаховий вступний іспит з іноземних мов. Його складали вступники до магістратури за спеціальностями «Право», «Міжнародне право» та за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини».

В Кіровоградській області в м. Кропивницький діяли 2 пункти на базі Центральноукраїнського національного технічного університету та Центральноукраїнського державного педагогічного університета імені Володимира Винниченка.

В іспиті взяли участь 302 особи, що становить 86,6%.

 

magistratura zno 2018

 

Роботу забезпечували 62 залучені педагогічні працівники, 2 уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти та 2 медичних працівника.

Правильні відповіді до завдань будуть розміщені 11 липня 2018 року до 18:00.

Зареєстровані особи, які не змогли взяти участь в основній сесії ЄВІ через причини, що не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом трьох робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та заяву.