Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Відбулося єдине вступне фахове випробування (ЄФВВ) для вступників до магістратури за спеціальностями «Право», «Міжнародне право»

13 липня 2018 року проведено єдине вступне фахове випробування (ЄФВВ) для вступників до магістратури за спеціальностями «Право», «Міжнародне право». 

ЄФВВ передбачає виконання екзаменаційної роботи з 2 блоків тестових завдань:

  1. перший блок – тест загальних навчальних правничих компетентностей, що включає тестування таких компетентностей: аналітичне мислення, критичне мислення, логічне мислення;

  2. другий блок – тест з восьми базових правничих дисциплін, що включає конституційне право України, адміністративне право України, цивільне право України, цивільне процесуальне право України, кримінальне право України, кримінальне процесуальне право України, міжнародне публічне право та міжнародний захист прав людини.

В Кіровоградській області було відкрито 1 пункт проведення тестування, у Кропивницькому, на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (17 аудиторій).

Роботу пункту забезпечували 47 залучених педагогічних працівників, 1 уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти, 1 представник ОРЦОЯО, 1 медичний працівник.

На іспит зареєструвалася 251 особа. Взяли участь – 218 (явка 86,9%).

Зареєстровані особи, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії ЄФВВ зможуть зареєструватися для участі в додатковій сесії.

Під час іспиту було зафіксовано 1 порушення процедури з боку учасників тестування (мобільний телефон). Учасника було позбавлено права продовжувати роботу.